אנחנו סוכנות קריאיטיב המתמחה בבניית מותג, יצירת שפה גרפית ייחודית, תדמית, חוויות דיגיטל ואסטרטגיה שיווקית

תן לנו להפוך את העסק שלך לחריף מאוד

קחו אותנו אנחנו חריפים אש

4 טיפים לעיצוב ובניית אתרים

עיצוב ובניית אתרים – הקמתם עסק חדש? אתם רוצים לבנות אתר לעסק הקיים שלכם? אתם חייבים לעבור על 4 הטיפים הבאים לעיצוב ובניית אתרים, כדי לא לעשות טעויות שיעלו לכם ביוקר. לא סתם לכל עסק היום יש אתר אינטרנט, אז מה צריך לעשות כדי שהאתר יעלה לאוויר, מה סדר הפעולות שאתם צריכים לעבור כדי שהאתר יהיה איכותי ויניב עבורכם את התוצאות שאתם רוצים לקבל.

עיצוב ובניית אתרים – ייחודיות זה שם המשחק

אתם חייבים להיות ייחודיים ומיוחדים, אנשים זוכרים תמונות שמושכות את שימת ליבם. אם אתם משתמשים באתר שלכם בתמונות מושכות, נראות בצורה איכותית, יוצרות עניין אצל הגולשים אתם כבר גרמתם להם להתעניין ולקורא מה בדיוק אתם מפרסמים אצלכם באתר, מה האתר שלכם מוכר ומה יש לכם להציע להם. אם תהיו יצירתיים ותיצרו אתר שימשך את הגולשים אליכם, יש לכם שני צעדים קדימה בתהליך של עיצוב ובניית אתר לעסק שלכם.

חוויית משתמש שיהיה קל ונעים

תחשבו על זה ככה, אם אתם צריכים לקרוא עכשיו מאמר בעיתון והכתב בדף העיתון קטן ובואו נוסיף לחוויה הנחמדה הזאת גם שנישפך על הכתבה שאתם רוצים לקרוא קצת מהקפה שלכם, כמה קל יהיה לכם לקרוא את אותה הכתבה? כנראה שכמעט ולא תצליחו ותעברו לכתבה אחרת. זה בדיוק מה שקורה באתרים, אם האתר שלכם לא יהיה ברור עם עיצוב של גופן קריא וניגודי צבעים בין הרקע לכתב, גולשים רבים יבחרו לעבור לאתר של המתחרה כי יותר קל ונעים להם לקרוא בו.

מהירות שיא, אנחנו דור ששונא לחכות

אל תגרמו ללקוחות הפוטנציאלים שלכם לחכות. אם הגיע אליכם מישהו לאתר אתם רוצים שהאתר ירוץ, יזרום לו במעבר בין הדפים ושהתמונות יעלו בטיל. אם התמונות כבדות, התוכן מאט את מהירות האתר זו בעיה רצינית ביותר עבורכם ואתם חייבים לטפל בה בהקדם האפשרי.

עזרה זו לא בושה

אם אין לכם חשק להתעסק בכל מה שקשור לעיצוב ובניית אתרים, אם אתם עצלנים או סתם זה ממש לא מדבר אליכם, אתם יכולים לפנות לתותחים בתחום שיעשו את כל זה עבורכם, אצלנו צוות חריף מאוד – בניית אתרים, יעשו עבורכם אתר אש שהמתחרים שלכם לא יעמדו מולו.

למידע נוסף ראו גם: עיצוב ובניית אתרי וורדפרס

תוכן עניינים
באמנות כמו באמנות אין דבר כזה שאין דבר כזה.
אנו יוצרים מדי יום למאות מלקחותנו עיצובים ואתרים מדהימים ואיכותיים.
אוהבים את זה חריף!
זה לא מעניין אם זה לא חריף.
פיתוח אתרים ואפליקציות
ההבדלים בין פיתוח אתרים לאפליקציות

פיתוח אתרים ואפליקציות – היום בעולם המדיה המפותחת אנחנו רואים יותר ויותר בשימוש המילים אפליקציות, יישומים, פיצ'רים ועוד מושגים רבים אחרים בנוסף לזה אנחנו צריכים

בניית אתר חנות וירטואלית
בניית אתר חנות וירטואלית

בניית אתר חנות וירטואלית – בתחילת שנות האלפיים עם התקדמות האינטרנט עדיין היה מוקדם מדי לדבר על מסחר אלקטרוני או על מידת הפופולריות של המסחר