אנחנו סוכנות קריאיטיב המתמחה בבניית מותג, יצירת שפה גרפית ייחודית, תדמית, חוויות דיגיטל ואסטרטגיה שיווקית

תן לנו להפוך את העסק שלך לחריף מאוד

קחו אותנו אנחנו חריפים אש

בניית אתרים בוורדפרס – בנייה של אתרי אינטרנט לכל מטרה עסקית

בניית אתרים בוורדפרס – בנייה של אתרי אינטרנט לכל מטרה עסקית | עם כל המדיות החברתיות ואתרי הווידאו, נדמה לפעמים שאתרי אינטרנט איבדו מהזוהר והחשיבות שיוחסה להם בעבר. זוהי טעות – אתרי אינטרנט הינם עדיין אבן הבניין החשובה ביותר של האינטרנט, והבסיס החשוב ביותר של כל עסק או ארגון להפיץ באופן מרוכז ומסודר את המסר שלו לעולם; הרשתות החברתיות ואתרי הווידאו הינם כלי עזר להדהוד מסרים ספציפיים, לא של משנה סדורה ומקיפה של רעיונות ומסרים שיווקיים

יש הטוענים בשנים האחרונות כי בניית אתרים באינטרנט הינה צורך של העבר, לא של העתיד האינטרנטי. הם מצביעים על נתוני התעבורה האינטרנטית המצביעים על כך ש-80% מהגלישה עוברים לאתרי הווידאו השונים, וכי יותר ויותר צעירים נמצאים פחות על אתרי אינטרנט ויותר ברשתות החברתיות השונות הצומחות והמצליחות.

כל הנתונים המספריים הללו הם אמנם נכונים, אבל מחמיצים את העיקר: אתרי אינטרנט הינם עדיין אבן הבניין של האינטרנט. אם האינטרנט הוא כלי להפצת תוכן, אתרי האינטרנט הינם כלי הקיבול להעברה מרוכזת ומסודרת של תוכן.

רק באמצעות סוגים שונים של אתרי אינטרנט, אותם נפרט בהמשך, ניתן להעביר באופן מסוגר ומרוכז את המסר המרכזי של ארגונים, עסקים ואנשים שונים, לרבות פירוט בעל היקף משתנה, ועם קריאה לפעולה ליצירת קשר או ביצוע כל פעולה אחרת על בסיס אותו תוכן.

נכון, הימצאותן של הרשתות החברתיות ושל אתרי שיתוף הווידאו השונים שינו לחלוטין את פני האינטרנט כפי שהכרנו אותו בעבר, ואף השפיעו מאוד על הדרך שבה אנו בונים אתרים כיום ועל דרכי השיווק באינטרנט – אולם הם לא החליפו את הצורך בבניית אתרים לצורך העברת מסרים ומידע מסודרים לקהל של גולשים מתעניינים ורלוונטיים.

יש לא מעט דרכים שונות לעשות בניית אתרים, החל מתכנות בשפות התכנות השונות, דרך מערכות ניהול תוכן מגוונות וברמות קושי משתנות, ועד אתרים מבוססי תבניות פשוטים מאוד להקמה ללא ידע בתכנות או בניהול תוכן.

בניית אתרים בוורדפרס wix, ג'ומלה

אחת הדרכים הפופולאריות בעולם כיום לבניית אתרים היא באמצעות מערכת ניהול התוכן של וורדפרס, זו ההמלצה שלנו ואין עוררין על כך, אם חשבתם לבנות אתר במערכת כגון wix, ג'ומלה ודומיו אנחנו קוראים אתכם לסדר! וורדפרס הינה מערכת ניהול תוכן בקוד פתוח, שבמקור נועדה להקמה וניהול אתרים מסוג בלוג – מעין יומן אינטרנטי פומבי – אולם מהר מאוד התפתחו היכולות של המערכת הזאת כך שניתן להקים בה כמעט את כל סוגי האתרים שניתן להעלות על הדעת.

בניית אתרים באמצעות מערכת וורדפרס הינה קלה ופשוטה יחסית, שאינה דורשת ידע מוקדם בתכנות. במערכת ישנה גישה למאות אלפי תוספים שונים המהווים אפליקציות בעלות יכולות שונות, בעלות פונקציונאליות ספציפית המשרתת את תפקידי האתר כפי שהוגדרו על ידי מי שבנה אותו.

רוב התוספים המוצעים במערכת וורדפרס הינם בחינם, אך חלק לא קטן מהם מציע שדרוג בתשלום, או קנייה של תוספים שלמים בתשלום. במקביל, בגלל היותה של מערכת וורדפרס קוד פתוח, ניתן תמיד גם לתכנת תוספים חדשים וייעודיים לאתר ספציפי, או ממש לערוך את הקוד של אתר ספציפי, על פי צורך.

עם מערכת וורדפרס ניתן לבנות, כאמור, כמעט כל סוג של אתר שניתן להעלות על הדעת: אתרי תדמית, אתרי מסחר, אתרי תוכן, בלוגים, אתרים פרטיים ואתרים עסקיים.

מאמרים נוספים:

סוגי אתרים לעסקים

אחד מהסוגים הפופולאריים ביותר של אתרי אינטרנט לעסקים הינו בניית אתרי תדמית. מדובר באתרים בעלי מידע בסיסי או מורחב על העסק, על שירותיו, על החזון שלו, על השירותים והמוצרים שהוא מציע – וכמובן דרכי התקשרות עם העסק.

אתרי תדמית לעסקים, להבדיל מסוגים אחרים של בניית אתרים, כוללים בדרך כלל מידע בלבד, ולא דרכים ישירות לרכישה של מוצרים ושירותים באמצעות סליקה אינטרנטית. המידע מוצג באמצעות טקסט, וידאו ואודיו, וכמובן גם באמצעים ויזואליים שונים כגון תמונות ואנימציה.

כמו כן, רכיב מאוד חשוב באתרי תדמית עסקיים של ימינו הינו קישור למדיות החברתיות ולערוצי הווידאו של העסק, המשמשים כמגבירי המסרים של העסק בכלל ושל האתר עצמו בפרט. מדיות חברתיות וערוצי ווידאו הינם כלי חשוב מאוד בפיתוח של האתר ובקידום שלו בגוגל הן ברמה תדמיתית לעסק והן ברמת הקידום האורגני שלו.

בנוסף, לא פעם אתרי תדמית עסקיים כוללים גם מאמרים מקצועיים בתחום העיסוק של בעלי העסק, המשרתים גם את הגברת התדמית המקצועית של העסק, וגם את מטרות קידום האתר עצמו במנועי החיפוש.

הבנייה הגראפית של אתרים לעסקים

אחד הדברים החשובים בכל ביצוע של בניית אתרים לעסקים הינו הניראות של האתר, התלויה בגרפיקה של האתר.

הגרפיקה של האתר נקבעת על ידי כמה מרכיבים: צבעים, המיתוג של העסק, וגם חווית המשתמש של הגולשים חשובה בקביעת הצבעים והגרפיקה של אתרים.

בעבר היה נהוג לעצב אתרים באופן צעקני, עם גרפיקות בצבעים בוהקים ואנימציות מושכות את העין, אולם חווית המשתמש של הגולשים באתרים אלו נפגעה בשני אופנים: ראשית, האתרים הללו עלו באיטיות, ושנית הגרפיקה המנצנצת מדי של אותם אתרים היה לא נעימה לעין עבור גולשים רבים.

לכן כאשר בונים אתרים כיום יש עדיפות לעיצובים נקיים וסולידיים, תוך שמירה על התאמה בין הצבעים של האתר לצבעי המיתוג של החברה או העסק, ועם דגש על העברת מסרים פשוטה ומהירה עבור הגולשים, הן באמצעים ויזואליים כגון תמונות וסרטונים, והן באמצעים כתובים של טקסט מעוצב.

חלק חשוב מהמיתוג של כל עסק הינו עיצוב לוגו לעסק, המשולב כמובן באתר האינטרנט עצמו. בעת בניית אתרים, יש להעלות מספר פעמים את הלוגו בכמה גדלים וגרסאות: קובץ עבור הפביקון של האתר, הנראה על לשונית הדפדפן לגלישה באינטרנט של הגולש; קובץ עבור הלוגו הראשי של האתר, המצוי בדרך כלל בשורת הניווט שלו; קובץ מוגדל עבור חלק מדפי האינטרנט של האתר עצמם.

בניית אתרים לעסקים ולחברות הינה עיסוק מקצועי חשוב, המשרת את העברת המסרים והמידע מהחברות אל הציבור באמצעות רשת האינטרנט; בין אם מדובר בבניית אתרי תדמית, אתרי חנות (מסחר), בלוגים או דפי נחיתה ללכידת פרטי גולשים מתעניינים – חשוב לבנות אתרים מקצועית על מנת להפיץ מסרים אלו בהצלחה ולמשוך יותר גולשים ולקוחות אל העסק עצמו.

תוכן עניינים
באמנות כמו באמנות אין דבר כזה שאין דבר כזה.
אנו יוצרים מדי יום למאות מלקחותנו עיצובים ואתרים מדהימים ואיכותיים.
אוהבים את זה חריף!
זה לא מעניין אם זה לא חריף.
קידום אתרים
קידום אתרים לעסקים ולעורכי דין

קידום אתרים לעסקים ולעורכי דין  – בעולם התחרותי של היום, גם בעלי עסקים וגם עורכי דין לא יכולים לשגשג ללא אתר אינטרנט. אבל בניית אתר

קידום אתרים
קידום אתרים ללידים איכותיים

קידום אתרים ללידים איכותיים – קידום ממוקד לפי הצרכים של קהל היעד והגולש יכול לשפר את האיכות של הליד. בנוסף, חשוב לשלב בין כלי קידום