אנחנו סוכנות קריאיטיב המתמחה בבניית מותג, יצירת שפה גרפית ייחודית, תדמית, חוויות דיגיטל ואסטרטגיה שיווקית

תן לנו להפוך את העסק שלך לחריף מאוד

קחו אותנו אנחנו חריפים אש

קידום אתרים מקצועי

קידום אתרים מקצועי – בעלי עסקים רבים מקלים ראש בקידום העסק שלהם במנועי החיפוש, למרות שהמגמה בעליה וישנם יותר ויותר בעלי עסקים שפונים לקידום אתרים מקצועי, עדין לא מעט מהם משאירים את המלאכה לחובבנים או אפילו מנסים לעשות זאת בעצמם. למה זו טעות ואיך לתקן אותה? אם אתם בעלי עסק וניסיתם לקדם את האתר שלכם לבד ולא ראיתם תוצאות, מה אתם יכולים לעשות?

כמו בהרבה תחומים בחיים, אתם רוצים אנשי מקצוע איכותיים וטובים שיעשו עבורכם את העבודה, למה בקידום אתרים ישנם אנשים המקלים ראש ומחליטים דווקא בנושא כל כך חשוב לפנות לחובבנים או מתחילים חסרי ניסיון ולא לפנות למקצוענים? אם אתם בונים בית אתם רוצים בנאי איכותי ומקצועי בעל שם טוב ודוגמאות לעבודותיו הקודמות, גם בתחום קידום אתרים אתם רוצים איכות ללא פשרות.

למה בעלי עסקים לא פונים למקדמי אתרים מקצועיים?

טעות שחוזרת על עצמה הרבה היא שבעלי עסקים חושבים שהם יכולים לקדם את האתר שלהם באופן עצמאי לחלוטין, הרי מה כל הסיפור? לכתוב כמה מאמרים, להעלות אותם לאתר שלהם, לראות שגוגל מדרג אותם יותר גבוה וחוזר חלילה לא? אז זהו שלא. ישנו חקר גדול שצריך לעשות לפני שמתחילים להעלות תוכן לאתר, ישנן בדיקות ומעקב שוטף שצריך להיות עם היד על הדופק ובו נודה על האמת זה לא עבודה של חצי שעה בסוף יום עבודה לשבת על המחשב בכיף.

אז למה בכל זאת הם מנסים לעשות SEO?

קודם כל לנסות זה הטבע של האדם, אנחנו מנסים כל דבר בחיים עוד כשהיינו ילדים, כמו לנסות מזון חדש, בחנו את הגבולות של ההורים שלנו ובעצם אנחנו מנסים כל דבר. אבל בתחום של קידום אתרים לא מומלץ לנסות לבד במיוחד אם אין לכם מושג איפה להתחיל ואיך לעשות את זה נכון כדי לקדם את העסק שלכם ולא חלילה להפיל אותו במנועי החיפוש. קידום אתרים מקצועי יכול לעלות כסף רב ובנוסף, בהתחלה לא רואים תוצאות, זה לוקח זמן וישנם בעלי עסקים שלא רואים את התוצאה מייד וחשבים שזה בזבוז כסף משווע.

מי שנכווה או מי שמבין פונה למקצוענים!

קידום אתרים מקצועי אלו פעולות ממושכות, מדויקות ומחושבות, כולן יחד יוצרות תהליך ארוך שמביא את האתר העסקי שלכם לחזית הזירה מול כל המתחרים בתחומכם. כדי לא להישאר מאחור ולהיות מעל כולם אתם צריכים להשקיע בקידום אתרים מקצועי ואיכותי. אם גם אתם רוצים שהעסק שלכם יהיה בחזית, אנחנו חריף מאוד – בניית אתרים, מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי.

תוכן עניינים
באמנות כמו באמנות אין דבר כזה שאין דבר כזה.
אנו יוצרים מדי יום למאות מלקחותנו עיצובים ואתרים מדהימים ואיכותיים.
אוהבים את זה חריף!
זה לא מעניין אם זה לא חריף.
בניית אתר חנות וירטואלית
בניית אתר חנות וירטואלית

בניית אתר חנות וירטואלית – בתחילת שנות האלפיים עם התקדמות האינטרנט עדיין היה מוקדם מדי לדבר על מסחר אלקטרוני או על מידת הפופולריות של המסחר

עיצוב ובניית אתרים
4 טיפים לעיצוב ובניית אתרים

עיצוב ובניית אתרים – הקמתם עסק חדש? אתם רוצים לבנות אתר לעסק הקיים שלכם? אתם חייבים לעבור על 4 הטיפים הבאים לעיצוב ובניית אתרים, כדי

שיפור יחס המרה
כל המידע על שיפור יחס המרה

שיפור יחס המרה – היכרות עם המונח יחס המרה היא תנאי לבנייה נכונה של אתר אינטרנט ולמעקב אפקטיבי אחר הביצועים של קמפיינים שיווקיים מסוימים. בנוסף,