אנחנו סוכנות קריאיטיב המתמחה בבניית מותג, יצירת שפה גרפית ייחודית, תדמית, חוויות דיגיטל ואסטרטגיה שיווקית

תן לנו להפוך את העסק שלך לחריף מאוד

קחו אותנו אנחנו חריפים אש

תדמית דיגיטלית במקומות שלא שמתם לב

התדמית של בית העסק חשובה כי היא קובעת מה הלקוחות יחשבו עליו, האם הם יחזרו לקנות ממנו את המוצר או השירות ועד כמה הוא יצליח לבדל את עצמו מול המתחרים.

אבל איך שומרים על תדמית מלוטשת גם במרחב הדיגיטלי? הנה כמה הצעות

בעלי עסקים חייבים לשמור על התדמית שלהם. בעידן של היום התדמית היא פחות או יותר הכל, כי לקוח פוטנציאל חווה דעה על המוצר או השירות בתוך כמה שניות בודדות בלבד. אם הרושם הראשוני שהלקוח יקבל יהיה חיובי, סביר להניח שהוא ימשיך בתהליך הרכישה ויגיע לקופה. אבל אם הרושם הראשוני שלילי, כל ההשקעה של בית העסק עלולה לרדת לטמיון.

הבעיה היא שתדמית מושפעת מעוד המון פרמטרים. לא רק הרושם הראשוני קובע מה תהיה התדמית של העסק, אלא גם מה הלקוחות יחשבו עליו בטווח הארוך. אם העסק רוצה שהלקוחות יחזרו לקנות ממנו את המוצר או השירות ובעיקר יבדילו בינו לבין המתחרים, הוא חייב לדאוג לתדמית נקייה. 

תדמית דיגיטלית

הבעיה היחידה של בעלי עסקים היא חוסר היכרות עם המאפיינים והייחודיות של תדמית דיגיטלית לעומת תדמית רגילה. בעבר למשל היא מספיק לנסות לשמור על תדמית מסוימת באמצעות לוגו, שירות לקוחות או פרסומות בטלוויזיה. 

אבל כיום זה לא מספיק, כי הלקוחות יכולים לפנות אל העסק 24 שעות ביממה ו-7 ימים בשבוע. מעבר לכך, הלקוחות מצפים שהתדמית של העסק תהיה מלוטשת בכל פלטפורמה שבה הוא נמצא: לא משנה אם זה עמוד נחיתה, אתר אינטרנט, פרופיל עסקי בפייסבוק, דף אינסטגרם, חשבון טוויטר או באנר שיווקי. 

מעמד הגבייה – חשבונית דיגיטלית

אחד הדברים הקטנים שעושים הבדל גדול מבחינת האופן שבו בעל עסק בונה תדמית דיגיטלית קשור להתנהלות מול הלקוחות והספקים. אם העסק רוצה שהתדמית שלו תהיה מעודכנת, הוא צריך למשל לדאוג לשלוח חשבונית מס מקוונת. 

במקום להדפיס ולזהם את איכות הסביבה, כל שנדרש הוא להפיק את החשבונית בלחיצת כפתור. לאחר מכן ניתן לדאוג שהחשבונית תגיע ליעדה במייל, בסמס או בווטאסאפ וכך להפוך את העסק לשחקן בולט במגרש של הגדולים. 

חווית משתמש

התדמית של העסק היא משהו שלוקח הרבה זמן לבנות, אבל היא עלולה להיהרס בתוך שניות ספורות. את זה רואים הכי טוב עם אתרים שפשוט לא עומדים בסטנדרטים מבחינת זמני הטעינה, העיצוב או חווית המשתמש הכללית.

החדשות הטובות הן שבכל רגע נתון העסק יכול להחליט על בניית אתרי תדמית שמייצגים אותו טוב יותר. באופן הזה העסק הופך את החיסרון ליתרון ומגייס לרשותו כלי אפקטיבי לבנות תדמית חזקה, אמינה ומבוססת.

בסופו של דבר, עיצוב אתרים הוא כלי חשוב בארסנל של העסק המודרני. אם משלבים בין העיצוב לבין אתר איכותי ודואגים להתנהלות דיגיטלית נכונה יותר גם מאחורי הקלעים, התדמית כבר תשתפר לבד.

תוכן עניינים
באמנות כמו באמנות אין דבר כזה שאין דבר כזה.
אנו יוצרים מדי יום למאות מלקחותנו עיצובים ואתרים מדהימים ואיכותיים.
אוהבים את זה חריף!
זה לא מעניין אם זה לא חריף.
פרסום בפייסבוק
פרסום בפייסבוק: יתרונות וחסרונות

פייסבוק נחשבת לרשת החברתית הגדולה והמובילה בישראל ובכל העולם. מיליוני ישראלים מבלים בפייסבוק מידי יום, לכן חשוב לנצל את המדיה לצורך פרסום ושיווק העסק שלכם.

שיפור יחס המרה
כל המידע על שיפור יחס המרה

שיפור יחס המרה – היכרות עם המונח יחס המרה היא תנאי לבנייה נכונה של אתר אינטרנט ולמעקב אפקטיבי אחר הביצועים של קמפיינים שיווקיים מסוימים. בנוסף,