אנחנו סוכנות קריאיטיב המתמחה בבניית מותג, יצירת שפה גרפית ייחודית, תדמית, חוויות דיגיטל ואסטרטגיה שיווקית

תן לנו להפוך את העסק שלך לחריף מאוד

קחו אותנו אנחנו חריפים אש

4 טיפים ליצירת תדמית בעזרת אתר אינטרנט

תדמית היא למעשה החזות החיצונית או המטאפורית של אדם, עסק או ארגון כלשהו. התדמית של העסק שלכם היא למעשה כיצד העסק שלכם מצטייר כלפי חוץ ואיך אנשים אחרים תופסים אותו. ככל שהתחרות בתחום שלכם היא גדולה יותר כך אתם תמצאו את עצמכם רודפים אחר בניית המותג שלכם ושיפור התדמית שלכם בעיני הקהל שלכם ואולי אפילו גם ביחס למתחרים שלכם. בניית אתרי תדמית מקצועיים לעסק הוא מהלך שלכשיעצמו משפר את התדמית של העסק ומשאיר מאחור עסקים שעדיין לא מבינים היכן הם חיים ואת החשיבות של האינטרנט בחיינו היום. הנה כמה טיפים נוספים שיעזרו לכם לעשות שימוש באתר שלכם לשיפור התדמית שלכם.

התכנים באתר שלכם:

הבסיס להצלחת האתר שלכם בכל אספקט למעשה היא התוכן באתר. בעזרת התוכן אתם מתקשרים עם הקהל שלכם הגולש באתר שלכם גם בשעות שאתם ישנים ונותנים לתוכן באתר לעבוד עבורכם. לתוכן יש משמעויות רבות באתר שלכם והוא צריך להיות כתוב ובנוי קודם כל כדי להעניק ערך לגולשים שלכם. כלומר – למצוא נושאים שחשוב לכתוב עליהם בתחום שלכם ולחלוק את הידע שלכם עם הקהל הרחב.

אם עניתם למישהו על שאלה בתחום שלכם או נתתם לו מענה לצורך כלשהו הוא יעריך אתכם יותר ויתפוס מכם כמומחים בתחום שלכם. זוהי דרך נהדרת לשפר את התדמית שלכם ושל העסק שלכם. דוגמאות לתכנים: איך להחליף נורה ברכב לבד, 10 טיפים חשובים לזוגיות טובה, 5 דברים שאתם צריכים להכין לפני שתאמצו כלב ועוד. התכנים צריכים להתאים לתחום שלכם כמובן.

קידום האתר בגוגל:

פרמטר נוסף שהאתר יכול לעזור לכם בו הוא קידום האתר בגוגל. מלבד העובדה שלהתברג בין הראשונים בתוצאות החיפוש בגוגל לביטויי מפתח בתחום שלכם יביאו לכם קהל נוסף של גולשים איכותיים הרי שמדובר גם בסמל סטטוס שממצב אתכם בין העסקים המובילים בתחום שלכם.

הוספת האתר לרשימת העסקים של גוגל וקבלת פידבקים ודירוגים מלקוחות:

הוסיפו את האתר שלכם לגוגל מיי ביזנס. תוכלו להוסיף מידע נוסף על העסק שיופיע בתוצאות החיפוש של גוגל ויבליט אתכם מהמתחרים שלכם. כמו כן זה יאפשר לגולשים גם לדרג אתכם בין 1 ל5 כוכבים ולהשאיר עליכם פידבק כתוב. זוהי הזדמנות נהדרת להודות ללקוחות שלכם על כך ששכרו את השירות שלכם ולבקש מהם גם לדרג אתכם 5 כוכבים בגוגל. כאשר ממוצע הדירוגים שואף ל5 כוכבים גם לאחר עשרות או מאות פידבקים ודירוגים של לקוחות זה ממצב אתכם כעסק אמין וטוב שכדאי לעבוד אתו.

חלקו מוצר דיגיטלי במתנה ללקוחות שלכם:

דרך נהדרת להגיע אל הקהל שלכם, לבנות את המוניטין והתדמית שלכם ועל הדרך גם לבנות רשימת תפוצה שתוכלו לטפח ולקדם בה את שירותי החברה היא על ידי חלוקת מוצר דיגיטלי במתנה באתר שלכם. בנו ספר דיגיטלי או מיני קורס דיגיטלי של כמה סרטונים בנושא מסוים שיכול להועיל לגולשים שלכם ולתת להם הרבה ערך, הציגו את הידע המקצועי שלכם ואת האופי החם והחיובי שלכם ושפרו את התדמית שלכם משמעותית.

למידע נוסף, ראו גם: עיצוב ובניית אתרים

 

תוכן עניינים
באמנות כמו באמנות אין דבר כזה שאין דבר כזה.
אנו יוצרים מדי יום למאות מלקחותנו עיצובים ואתרים מדהימים ואיכותיים.
אוהבים את זה חריף!
זה לא מעניין אם זה לא חריף.