אנחנו סוכנות קריאיטיב המתמחה בבניית מותג, יצירת שפה גרפית ייחודית, תדמית, חוויות דיגיטל ואסטרטגיה שיווקית

תן לנו להפוך את העסק שלך לחריף מאוד

קחו אותנו אנחנו חריפים אש

איך לבחור אחסון אתר ולקבל תמורה טובה למחיר?

אחסון אתר – יש כמה דברים שאותם כדאי לבדוק על מנת לבחור שירותי אחסון ברמה גבוהה: מהירות, מחירים והמלצות.

בנוסף, כדאי לתת עדיפות לשירות שניתן על ידי חברת אחסון גדולה ומוכרת וכך גם לדעת בוודאות שבמידת הצורך תהיה תמיכה טכנית ושירות לקוחות

כל אחד יכול לבנות אתר בוורדפרס אבל מה לגבי אחסון אתר?

שירותי אחסון אתר חשובים לא פחות מאשר האתר שאותו בונים. ברור שהלקוחות והגולשים מסתכלים בסופו של דבר על תוצר מסוים, אבל גם למה שקורה מאחורי הקלעים יש השפעה על החוויה שלהם. אם השרת חזק ויציב, זה אומר שהאתר יעלה מהר ולא יהיו זמני טעינה ארוכים. יתרה על כך, אחסון איכותי משפיע לטובה על מהירות הגלישה ולכן גם על הקידום האורגני. לכן בחירה מושכלת של אחסון אתר היא לא פריבילגיה, אלא השקעה משתלמת.

העניין הוא שרבים מזלזלים בחשיבות של אחסון אתרים בכלל ובנושא של אחסון וורדפרס ואתרים הבנויים על מערכות פתוחות בפרט. הסיבה לכך היא שלכאורה כל אחד ואחת מאיתנו יכולים להשלים את התהליך של בניית אתר וורדפרס ולכן אין סיבה לדאגה. אבל בפועל, התחום של מחשוב ענן מוכיח שעלינו להביא בחשבון גם את האחסון המתקיים מרחוק ובעיקר את הגישה אליו.

הפתרון הוא להשתמש בענן גם כדי להשיג שטח אחסון גדול וגם כדי לשפר את הביצועים. בזכות אחסון בענן, ניתן כיום להריץ גם אתרים גדולים ומורכבים על שרת אמין ויציב. מכאן והלאה, סביר להניח שכל יתר הפעולות לפיתוח וקידום האתר כבר יתבצעו בצורה יעילה יותר. 

>חברה לבניית אתרים

>לוגו לעסק

פיתוח אתרים בשפת קוד או שימוש בתבניות קנויות?

יש כמובן סוגיות אחרות שלא בהכרח קשורות ישירות לנושא של אחסון אתר, אבל הן לא פחות חשובות. אחת מהן היא השאלה האם עדיף לפתח אתרים בשפת קוד או להשתמש בתבניות קנויות. לכל אפשרות יתרונות וחסרונות משלה, אז חשוב להכיר אותם.

קדם כל, הרבה תלוי במטרות שאותן מנסים להשיג. אם המטרה היא להקים את האתר מהר, להעלות אותו לאוויר ולהזין אליו תכנים ותמונות – סביר להניח שהתבניות הקנויות יעשו עבודה מעולה. אבל אם קיימות דרישות מסובכות שמחייבות התאמה אישית, רק פיתוח אתרים בשפת קוד יצליח לענות על זה.

אפשר לבצע למשל סימולציה שכוללת בדיקת מהירות אתר לכל אחת מהאפשרויות ורק אז להחליט איך מתמקדים. כמו כן, יש לעקוב אחר נתוני תעבורה מבחינת ההשפעה של אופן בניית האתר על מהירות הגלישה ועל היציבות. התהליך של פיתוח אתרים ממילא מבוסס על ניסוי וטעיה, אז כדי לנצל אותו גם על מנת להכריע בין פיתוח בשפת קוד לבין שימוש בתבניות קנויות. 

עסקים עם מודל עסקי מורכב הם דוגמא טובה לשימוש נכון

הדוגמא הכי טובה לשימוש נכון בשירותי אחסון הם עסקים עם מודל מורכב. כאן בחירת שרת היא סוגיה מכרעת, כי אין הזדמנות נוספת אם טועים. 

כמו כן, בעסיקים כאלה משתמשים לפעמים במערכות הפעלה פחות נפוצות כמו לינוקס אבל לא מתפשרים על מעבד דור חדש על מנת להריץ אותן. מה לומדים מזה? שבשביל זיכרון ארגוני לטווח ארוך, בניית אתרים לעסקים חייבת להתבצע בצורה מסודרת ומקצועית.

תוכן עניינים
באמנות כמו באמנות אין דבר כזה שאין דבר כזה.
אנו יוצרים מדי יום למאות מלקחותנו עיצובים ואתרים מדהימים ואיכותיים.
אוהבים את זה חריף!
זה לא מעניין אם זה לא חריף.
שיפור יחס המרה
כל המידע על שיפור יחס המרה

שיפור יחס המרה – היכרות עם המונח יחס המרה היא תנאי לבנייה נכונה של אתר אינטרנט ולמעקב אפקטיבי אחר הביצועים של קמפיינים שיווקיים מסוימים. בנוסף,

בניית אתרים
כל מה שצריך לדעת על בניית אתרים

בניית אתרים – כל מה שרצית לדעת, אתר אינטרנט יכול לעזור לפרסם את העסק, המוצר או השירות וכך לתרום למכירות ולהכנסות שלו. במאמר הבא נסביר